Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1979
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,034 | +2.0% |
| 2024 | $9,834 | +3.2% |
| 2023 | $9,532 | +1.4% |
| 2022 | $9,400 | +1.3% |
Year Built: 1979
10 Wexford Drive
Residential
11 Wexford Drive
Residential
4 Little Circle
Residential
5 Little Circle
Residential
3 Wexford Drive
Residential