Property Sale
Sale
$230,868
Sq Ft1,180DeedBook 6507, Page 744Recorded11/21/2022
Year Built: 1948
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,272 | +2.0% |
| 2024 | $9,087 | +3.2% |
| 2023 | $8,808 | +1.4% |
| 2022 | $8,686 | +1.3% |
Year Built: 1948
81 Phillips Ave
Residential
18 Monroe Ave
Residential
34 Green Ave
Residential
4 Willow Rd
Residential
243 Eldridge Ave
Residential