Skip to content

2621 Main StreetLawrence Township, NJ 08648

Built 1915

Last Sale Date
Nov 3, 2022

Property Information

Block5708
Lot9
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityLawrence Twp
Tax Map Page5701

Building Details

Building Class18
DescriptionDAYTON HOUSE
Dwellings2
ZoningNC-1
Sq Footage2,378
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$125,200
34%
Improvement Value:$244,100
66%
Total Assessment$369,300

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1915