Property Sale
Sale
$150,000
From:
To:
Sq Ft1,228DeedBook 6360, Page 439Recorded3/11/2019
From:
To:
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,490 | +2.0% |
| 2024 | $5,380 | +3.2% |
| 2023 | $5,215 | +1.4% |
| 2022 | $5,142 | +1.3% |
From:
To:
Year Built: 1987
15 Fairway Court
Residential
17 Fairway Court
Residential
9 Adele Court
Residential
33 Fairway Court
Residential
13 Fairway Court
Residential