Skip to content

324 Bridge St

Trenton, NJ 08611

Last Sale Date
Sep 29, 2021

Property Information

Block10801
Lot23
QualifierB01
CountyMercer
MunicipalityTrenton City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class10
DescriptionBILLBOARD
Dwellings1

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$125,000
100%
Total Assessment$125,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$7,251+4.2%
2024$6,959+0.3%
2023$6,941+0.3%
2022$6,919+1.6%
Property History

Property Sale

Sale
$0