Property Sale
Sale
$24,000
From:
To:
Sq Ft1,210DeedBook 6267, Page 303Recorded11/3/2016
From:
To:
Year Built: 1900
Trenton, NJ 08611
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,860 | +4.2% |
| 2024 | $2,745 | +0.3% |
| 2023 | $2,738 | +0.3% |
| 2022 | $2,729 | +1.6% |
From:
To:
Year Built: 1900
675 Franklin St
Residential
423 Centre St
Residential
1831 Chestnut Ave
Residential
230 Home Ave
Residential
1417 S Clinton Ave
Residential