Property Sale
Sale
$25,000
DeedBook 6132, Page 526
Year Built: 1881
Trenton, NJ 08611
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,463 | +4.2% |
| 2024 | $3,324 | +0.3% |
| 2023 | $3,315 | +0.3% |
| 2022 | $3,304 | +1.6% |
Year Built: 1881
17 Jersey St
Residential
1202 Chestnut Ave
Residential
109 Turpin St
Residential
80 Woolverton Ave
Residential
408 Whittaker Ave
Residential