Property Built
Built
Year Built: 1950
Year Built: 1950
Trenton, NJ 08611
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $243,729 | +4.2% |
| 2024 | $233,898 | +0.3% |
| 2023 | $233,309 | +0.3% |
| 2022 | $232,553 | +1.6% |
Year Built: 1950
428-434 E State St
Commercial
135 E State St
Commercial
241 E State St
Commercial
221 W Hanover St
Commercial
605 S Broad St
Commercial