Property Sale
Sale
$65,000
DeedBook 6148, Page 1646
Year Built: 1890
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,498 | +4.2% |
| 2024 | $3,357 | +0.3% |
| 2023 | $3,348 | +0.3% |
| 2022 | $3,338 | +1.6% |
Year Built: 1890
210 Bayard St
Residential
25 Beatty St
Residential
231 Tyler St
Residential
116-118 Anderson St
Residential
117 Franklin St
Residential