Property Built
Built
Year Built: 1907
Year Built: 1907
Trenton, NJ 08638
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,257 | +4.2% |
| 2024 | $2,166 | +0.3% |
| 2023 | $2,160 | +0.3% |
| 2022 | $2,153 | +1.6% |
Year Built: 1907
1258 E State St
Residential
37 Southard St
Residential
19 Sherman Ave
Residential
286 Bellevue Ave
Residential
121 Jackson St
Residential