Property Sale
Sale
$57,000
DeedBook 5432, Page 289
Year Built: 1892
Trenton, NJ 08638
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,746 | +4.2% |
| 2024 | $1,676 | +0.3% |
| 2023 | $1,671 | +0.3% |
| 2022 | $1,666 | +1.6% |
Year Built: 1892
114 Klag Ave
Residential
945 Ohio Ave
Residential
611 N Olden Ave
Residential
31 Girard Ave
Residential
19 Breunig Ave
Residential