Skip to content

832 Brunswick Ave

Trenton, NJ 08638

Last Sale Date
Apr 5, 1979

Property Information

Block24401
Lot7
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityTrenton City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$276,000
9%
Improvement Value:$2,910,600
91%
Total Assessment$3,186,600

Sale
$0