Property Built
Built
Year Built: 1950
Year Built: 1950
Trenton, NJ 08609
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,702 | +4.2% |
| 2024 | $8,351 | -15.8% |
| 2023 | $9,912 | +0.3% |
| 2022 | $9,880 | +1.6% |
Year Built: 1950
1052-1060 S Clinton Ave
Commercial
510 Adeline St
Commercial
240 Courtland St
Commercial
524-1/2 Hamilton Ave
Commercial
292 N Clinton Ave
Commercial