Property Built
Built
Year Built: 1907
Year Built: 1907
Trenton, NJ 08609
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,181 | +4.2% |
| 2024 | $2,093 | +0.3% |
| 2023 | $2,088 | +0.3% |
| 2022 | $2,081 | +1.6% |
Year Built: 1907
47 S Logan Ave
Residential
140 Cleveland Ave
Residential
121 Ward Ave
Residential
127 Ward Ave
Residential
52 S Walter Ave
Residential