Property Sale
Sale
$89,900
DeedBook 4996, Page 141
Year Built: 1917
Trenton, NJ 08610
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,993 | +4.2% |
| 2024 | $2,873 | +0.3% |
| 2023 | $2,865 | +0.3% |
| 2022 | $2,856 | +1.6% |
Year Built: 1917
407 S Cook Ave
Residential
212 Columbus Ave
Residential
1030 Revere Ave
Residential
326 Euclid Ave
Residential
819 Quinton Ave
Residential