Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1921
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,594 | +4.4% |
| 2024 | $4,398 | +0.3% |
| 2023 | $4,387 | +0.3% |
| 2022 | $4,372 | +1.7% |
Year Built: 1921
22 Newell Ave
Residential
30 Newell Ave
Residential
111 Lee Ave
Residential
23 S Lenape Ave
Residential
21 S Lenape Ave
Residential