Property Sale
Sale
$0
DeedBook 5742, Page 95
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2009 | $7,412 | +2.2% |
| 2008 | $7,253 | +1.0% |
| 2007 | $7,182 | +1.0% |
| 2006 | $7,111 | — |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.