Property Sale
Sale
$272,000
Sq Ft3,360DeedBook 6393, Page 152Recorded1/8/2020
Year Built: 1917
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,917 | +4.2% |
| 2024 | $13,355 | +0.3% |
| 2023 | $13,322 | +0.3% |
| 2022 | $13,278 | +1.6% |
Year Built: 1917
122 N Gouverneur Ave
Residential
20 Belmont Circle
Residential
27 Fisher Pl
Residential
829 W State St
Residential
106 S Overbrook Ave
Residential