Skip to content

59 Spring St

Trenton, NJ 08618

Last Sale Date
May 2, 2023

Property Information

Block3501
Lot1
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityTrenton City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.1

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$39,900
91%
Improvement Value:$4,100
9%
Total Assessment$44,000

Sale
$0