Property Sale
Sale
$54,000
Sq Ft1,902DeedBook 6477, Page 1887Recorded3/14/2022
Year Built: 1912
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,057 | +4.2% |
| 2024 | $2,934 | +0.3% |
| 2023 | $2,926 | +0.3% |
| 2022 | $2,917 | +1.6% |
Year Built: 1912
209 Rosemont Ave
Residential
227 Highland Ave
Residential
21 Colonial Ave
Residential
217 Rosemont Ave
Residential
645 W State St
Residential