Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1913
Trenton, NJ 08638
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,512 | +4.2% |
| 2024 | $2,411 | +0.3% |
| 2023 | $2,404 | +0.3% |
| 2022 | $2,397 | +1.6% |
Year Built: 1913
62 Evans Ave
Residential
56 Evans Ave
Residential
26 Evans Ave
Residential
24 Evans Ave
Residential
45 Evans Ave
Residential