Foreclosure Case F-024923-13
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
Year Built: 2006
Trenton, NJ 08609
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,281 | +4.2% |
| 2024 | $4,108 | +0.3% |
| 2023 | $4,098 | +0.3% |
| 2022 | $4,085 | +1.6% |
Year Built: 2006
314 N Broad St
Residential
82 Passaic St
Residential
361 Reservoir St
Residential
97 Spring St
Residential
210 Passaic St
Residential