Property Sale
Sale
$2,050,000
Sq Ft5,067DeedBook 6561, Page 666Recorded7/10/2024
Year Built: 1992
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $33,093 | +5.9% |
| 2024 | $31,241 | +3.1% |
| 2023 | $30,309 | +0.8% |
| 2022 | $30,073 | +2.0% |
Year Built: 1992
185 Arreton Road
Residential
130 Arreton Road
Residential
64 Pettit Place
Residential
150 Montadale Drive
Residential
61 Fitch Way
Residential