Skip to content

303 John StPrinceton, NJ 08542

Last Sale Date
Sep 18, 2006

Property Information

Block6902
Lot29
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityPrinceton**
Tax Map Page69

Building Details

Building Class---
DescriptionGARAGE
Dwellings1
ZoningR9
Sq Footage---
Acreage1.02

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$1,166,600
90%
Improvement Value:$129,300
10%
Total Assessment$1,295,900

Sale
$0