Skip to content

North Harrison Street(Block 7401 Lot 3)Princeton, NJ 08540

Last Sale Date
Oct 2, 2024

Property Information

Block7401
Lot3
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityPrinceton**
Tax Map Page74

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningR5
Sq Footage---
Acreage3.92

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$772,000
88%
Improvement Value:$109,100
12%
Total Assessment$881,100

Sale
$0