Property Sale
Sale
$120,691
To:
Sq Ft1,014DeedBook 5499, Page 175
To:
Year Built: 1998
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,195 | +3.1% |
| 2024 | $4,070 | +3.3% |
| 2023 | $3,938 | +0.1% |
| 2022 | $3,932 | +1.1% |
To:
Year Built: 1998
5 Park Knoll Dr
Residential
27 Park Knoll Dr
Residential
9 Park Knoll Dr
Residential
1101 Cypress Ln
Residential
103 Cypress Ln
Residential