Property Sale
Sale
$13,000
From:
To:
Sq Ft1,440DeedBook 6476, Page 1NU CodeDoubtful title (14)Recorded7/26/2013
From:
To:
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,352 | +2.8% |
| 2024 | $9,096 | +3.3% |
| 2023 | $8,806 | +0.2% |
| 2022 | $8,793 | +1.0% |
From:
To:
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1967
174 Joseph St
Residential
123 Old Bridge Tpke
Residential
108 Willow St
Residential
10 Wolff Ave
Residential
9 Huntington Rd
Residential