Property Sale
Sale
$389,900
From:
To:
Sq Ft2,052DeedBook 6058, Page 398Recorded6/30/2009
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,389 | +3.1% |
| 2024 | $12,019 | +3.3% |
| 2023 | $11,630 | +0.1% |
| 2022 | $11,614 | +1.1% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1970
14 Lench Rd
Residential
9 Francis Rd
Residential
240 Old Stage Rd
Residential
45 Central Ave
Residential
18 Valiant Rd
Residential