Property Sale
Sale
$228,000
From:
To:
Sq Ft2,415DeedBook 3922, Page 814Recorded7/16/1991
From:
To:
Year Built: 1972
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,681 | +3.1% |
| 2024 | $15,213 | +3.3% |
| 2023 | $14,721 | +0.1% |
| 2022 | $14,700 | +1.1% |
From:
To:
Year Built: 1972
19 Saint Georges Rd
Residential
27 Myrtle Rd
Residential
50 Central Ave
Residential
3 Hillwood Rd
Residential
30 Central Ave
Residential