Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,561 | -0.0% |
| 2024 | $16,566 | +1.0% |
| 2023 | $16,407 | -0.3% |
| 2022 | $16,449 | -0.0% |
Year Built: 1920
142 Smith St.
Commercial
276 Smith St.
Commercial
464 Amboy Ave.
Commercial
479 New Brunswick Ave
Commercial
272 Smith St.
Commercial