Property Sale
Sale
$140,000
From:
To:
Sq Ft1,400DeedBook 6931, Page 324Recorded1/30/2017
From:
To:
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,375 | +0.2% |
| 2024 | $4,366 | +1.1% |
| 2023 | $4,320 | +0.0% |
| 2022 | $4,318 | -0.4% |
From:
To:
Year Built: 1969
324 High St.
Residential
346 High St.
Residential
327 Rector St.
Residential
286 Water St.
Residential
307 Rector St.
Residential