Property Sale
Sale
$160,000
From:
To:
Sq Ft1,310DeedBook 17702, Page 1299Recorded11/26/2019
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1929
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,959 | +0.2% |
| 2024 | $5,947 | +1.1% |
| 2023 | $5,884 | +0.0% |
| 2022 | $5,882 | -0.4% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1929
567 Compton Ave.
Residential
282 Silzer St.
Residential
338 Ridgeley St.
Residential
735 Carson Ave.
Residential
543 Neville St.
Residential