Property Sale
Sale
$281,500
From:
To:
DeedBook 5190, Page 792Recorded6/12/2003
From:
To:
Year Built: 1919
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,368 | +0.2% |
| 2024 | $7,353 | +1.1% |
| 2023 | $7,275 | +0.0% |
| 2022 | $7,272 | -0.4% |
From:
To:
Year Built: 1919
165 Pulaski Ave.
Residential
164 Lynd St.
Residential
643 Elizabeth St.
Residential
525 Jacques St.
Residential
493 Penn St.
Residential