Property Sale
Sale
$900,000
From:
To:
Sq Ft1,823DeedBook 9647, Page 2669NU CodeFarmland / exempt (33)Recorded6/6/2023
From:
To:
Year Built: 2007
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,238 | +954.9% |
| 2024 | $1,350 | +18.6% |
| 2023 | $1,138 | +0.3% |
| 2022 | $1,134 | -8.0% |
From:
To:
Year Built: 2007
300 Cookman Ave, Unit 319
Residential
300 Cookman Ave, Unit 321
Residential
300 Cookman Ave, Unit 303
Residential
300 Cookman Ave, Unit 221
Residential
300 Cookman Ave, Unit 313
Residential