Skip to content

21 De Witt AvenueAsbury Park, NJ 07712

Built 1957

Last Sale Date
Oct 28, 2024

Property Information

Block902
Lot12
Qualifier---
CountyMonmouth
MunicipalityAsbury Park City
Tax Map Page9

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage2,284
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$61,000
21%
Improvement Value:$226,200
79%
Total Assessment$287,200

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1957