Skip to content

South Ave(Block 126 Lot 12)Atlantic Highlands, NJ 07716

Last Sale Date
Nov 15, 2024

Property Information

Block126
Lot12
Qualifier---
CountyMonmouth
MunicipalityAtlantic Highlands Boro
Tax Map PageM27

Building Details

Building Class---
DescriptionSOUTH AVE PARK
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$275,900
98%
Improvement Value:$4,700
2%
Total Assessment$280,600

Sale
$0