Property Sale
Sale
$179,000
From:
To:
Sq Ft735DeedBook 9622, Page 4767NU CodeMulti-parcel package (30)Recorded11/2/2022
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,785 | +10.9% |
| 2024 | $3,413 | +33.9% |
| 2023 | $2,549 | +4.1% |
| 2022 | $2,449 | +1.6% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1969
96 East Ave Unit 10
Residential
96 East Ave Unit 66
Residential
96 East Ave Unit 55
Residential
96 East Ave Unit 63
Residential
96 East Ave Unit 20
Residential