Property Sale
Sale
$285,000
From:
To:
Sq Ft1,201DeedBook 9477, Page 3574Recorded1/27/2021
From:
To:
Year Built: 1907
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,026 | +18.6% |
| 2024 | $5,923 | +15.4% |
| 2023 | $5,131 | +6.0% |
| 2022 | $4,838 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1907
461 Dewey St
Residential
45 Jackson St
Residential
409 W Columbus Pl
Residential
130 Vanderbilt Ave
Residential
475 Joline Ave
Residential