Skip to content

232 Hamilton AveNeptune, NJ 07753

Last Sale Date
Oct 30, 2024

Property Information

Block1112
Lot22
Qualifier---
CountyMonmouth
MunicipalityNeptune Twp
Tax Map Page35

Building Details

Building Class---
DescriptionPUBLIC HOUSING
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage4,882
Acreage0.9

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$356,200
36%
Improvement Value:$625,000
64%
Total Assessment$981,200

Sale
$0