Property Sale
Sale
$998,140
DeedBook 8840, Page 7386
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,467 | +7.6% |
| 2024 | $4,150 | -10.9% |
| 2023 | $4,657 | -0.2% |
| 2022 | $4,668 | -1.3% |
Year Built: 1988
1900 Corlies Ave Unit 5a
Commercial
1900 Corlies Ave Unit 2a
Commercial
1900 Corlies Ave Unit 1a
Commercial
1900 Corlies Ave Unit 4a
Commercial
1900 Corlies Ave Unit 5d
Commercial