Property Sale
Sale
$275,000
From:
To:
Sq Ft1,290DeedBook 9550, Page 6350Recorded10/13/2021
From:
To:
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,864 | +5.8% |
| 2024 | $5,543 | +17.7% |
| 2023 | $4,708 | +5.4% |
| 2022 | $4,467 | +3.8% |
From:
To:
Year Built: 1987
1005 Alpine Trail
Residential
108 Alpine Trail
Residential
107 Alpine Trail
Residential
708 Alpine Trail
Residential
1207 Alpine Trail
Residential