Property Sale
Sale
$217,500
DeedBook 9067, Page 2202
Year Built: 2002
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,484 | +4.8% |
| 2024 | $6,189 | +9.4% |
| 2023 | $5,659 | +6.7% |
| 2022 | $5,301 | +3.5% |
Year Built: 2002
220 Frankfort Ave
Residential
226 Frankfort Ave
Residential
217 Frankfort Ave
Residential
238 Frankfort Ave
Residential
257 Frankfort Ave
Residential