Property Sale
Sale
$425,000
DeedBook 8888, Page 802
Year Built: 1899
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,393 | +39.7% |
| 2024 | $12,448 | +2.9% |
| 2023 | $12,094 | +4.9% |
| 2022 | $11,526 | +5.4% |
Year Built: 1899
26 Embury Ave
Residential
87 Embury Ave
Residential
18 New York Ave
Residential
10 Embury Ave
Residential
107 Heck Ave
Residential