Property Sale
Sale
$147,000
DeedBook 5897, Page 652
Year Built: 1959
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,720 | +5.0% |
| 2024 | $6,400 | +6.7% |
| 2023 | $5,999 | -2.9% |
| 2022 | $6,180 | +1.1% |
Year Built: 1959
4 Brooklawn Dr
Residential
7 Brooklawn Dr
Residential
18 Lynn Dr
Residential
11 Country Club Dr
Residential
7 Randi Way
Residential