Property Sale
SaleMulti
$310,000
DeedBook 8804, Page 8738
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,168 | +10.8% |
| 2024 | $9,178 | -1.7% |
| 2023 | $9,337 | +4.0% |
| 2022 | $8,980 | +3.6% |
Year Built: 1965
420 Morrisey Rd
Residential
506 Glenmere Ave
Residential
219 Wilson Rd
Residential
301 Woodmere Ave
Residential
413 Ely Rd
Residential