Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,514 | -2.7% |
| 2024 | $6,697 | +4.4% |
| 2023 | $6,417 | +6.6% |
| 2022 | $6,017 | +4.4% |
Year Built: 1960
108 Greenwood Pl
Residential
314 Carton Ave
Residential
214 Maple Ave
Residential
107 Walnut St
Residential
120 Wilson Road
Residential