Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,225 | +9.6% |
| 2024 | $6,590 | +24.6% |
| 2023 | $5,291 | +14.1% |
| 2022 | $4,638 | +3.6% |
Year Built: 1950
1801 Bangs Ave
Residential
1636 Sewall Ave
Residential
1927 Bangs Ave
Residential
1714 Olden Ave
Residential
1618 West Lake Ave
Residential