Property Sale
Sale
$250,000
From:
To:
Sq Ft2,883DeedBook 5446, Page 577Recorded9/27/1995
From:
To:
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,911 | +1.2% |
| 2024 | $11,764 | +5.6% |
| 2023 | $11,145 | -5.5% |
| 2022 | $11,793 | -0.4% |
From:
To:
Year Built: 1975
57 Stonehenge Dr
Residential
36 Lambert Johnson Dr
Residential
12 Lancaster Dr
Residential
31 Lambert Johnson Dr
Residential
7 Wemrock Dr
Residential