Property Built
Built
Year Built: 1975
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,382 | +0.5% |
| 2024 | $12,321 | +4.5% |
| 2023 | $11,790 | +0.0% |
| 2022 | $11,789 | -0.5% |
Year Built: 1975
48 Cold Indian Spring Rd
Residential
3 Kimberly Dr
Residential
27 Stonehenge Dr
Residential
10 Old Weathersfield Rd
Residential
13 Seward Dr
Residential