Property Sale
Sale
$0
DeedBook 4874, Page 591
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,616 | -5.2% |
| 2024 | $4,868 | +10.2% |
| 2023 | $4,419 | +0.3% |
| 2022 | $4,406 | -11.2% |
Year Built: 1988
257 Monmouth Rd
Commercial
257 Monmouth Rd
Commercial
257 Monmouth Rd
Commercial
257 Monmouth Rd
Commercial
257 Monmouth Rd
Commercial